• Bestuur en commissies

Het bestuur en de commissies

Hieronder vind je alle gegevens van de contactpersonen binnen volleybalvereniging AVC ’69.

Voorzitter

voorzitter@avc69.nl
Harry Haitsma
06-55363926

Penningmeester

penningmeester@avc69.nl
Afelien de Vries
06-21277921

Secretaris

secretaris@avc69.nl
Miranda Spijkerman

Algemene bestuursleden

Janet de Jong
06-20730768

Hendina de Jong
06-18140474

Aen-Age Jongbloed
06-49931877

Ledenadministratie

ledenadministratie@avc69.nl
Nynke Veldman
06-53515360

Wedstrijdsecretariaat

wedstrijden@avc69.nl
Jantsje Stobbe
0566-651107

Technische Commissie Senioren

tc@avc69.nl
Antje Kneefel
06-23650766

Contactpersoon dames 1 t/m 4
Antje Kneefel
06-23650766

Contactpersoon dames 5 t/m 8
Bonny de Vries
06-46616742

Contactpersoon heren 1 t/m 4
Leo Weidenaar
06-36314969

Technische Commissie Jeugd en Mini’s

jeugdtc@avc69.nl
Contactpersonen jeugd
Jolanda van der Meer
06-20679609

Marja Egberts
06-21903760

Contactpersonen mini’s
Ellen Ybema
06-29216910

Tamara Ziengs
06-40167965

Jeugdactiviteiten commissie

jeugdcommissie@avc69.nl
Hilde Hannema
0566-652393

Jeltje Nijdam
0566-840850

Astrid Soolsma
06-55367954

Femke van Huizen
06-13654838

Toernooicommissie

toernooicommissie@avc69.nl
Mirjam Blaakmeer
0566-651931

Janet Boersma
0566-651385

Tamara Ziengs
0566-650470

Sponsorteam

sponsorteam@avc69.nl
Ulbe Soepboer
06-25068286

Joke Krist
06-30581500

Mettje Dam
0566-840023

Teo Welles
06-51690869

Stratenvolleybal

stratenvolleybal@avc69.nl
Ellen Ybema
06-29216910

Karin Hof
0566-651943

Jantsje Stobbe
0566-651107

Jolanda van der Meer
06-20679609

Coördinatie scheidsrechters

scheidsrechters@avc69.nl
Jelke Algra
0566-653876

Overige

Invallers
Jantsje Stobbe
0566-651107

Zaalwacht
Jelke Algra
0566-653876

Materiaal
Albert Kneefel
0566-652911

2e hands shirts
Thea Elting
06-21627923

Sport overdag
Anne Sybesma
0566-651519
a.sijbesma2@chello.nl

Het laatste nieuws

Ook sponsor worden?

Heb je interesse in onze sponsormogelijkheden? Bijvoorbeeld een banner op onze website, een wedstrijdbal sponsoren of een team in de shirts steken? Vul dan hier formulier in.

Ledeninformatie

Hieronder enkele belangrijke links voor jou als lid.

© Copyright 2017 - AVC '69 - Akkrumer Volleybal Club 1969