• Bestuur en commissies

Het bestuur en de commissies

Hieronder vind je alle gegevens van de contactpersonen binnen volleybalvereniging AVC ’69.

Voorzitter

Penningmeester

penningmeester@avc69.nl
Janet de Jong
06-20730768

Secretaris

secretaris@avc69.nl
Jitske van der Wal
06-28441668

Algemene bestuursleden

Thomas Haitsma
06-30958723

Lisanne van ’t Blik
06-21357220

Jelke Algra
06-17340396

Lisanne Litzouw
06-22006337

Ledenadministratie

ledenadministratie@avc69.nl
Thea Elting
06-21627923

Wedstrijdsecretariaat

wedstrijden@avc69.nl
Jantsje Stobbe
06-23097187

Hedwich Wiersma
06-40791849

Rixt Fennema
06-45302288

Technische Commissie Senioren

tc@avc69.nl

Contactpersoon dames 1
Onno Woudstra (voorzitter)
06-22399526

Contactpersoon dames 2 t/m 4
Marrit Heida
06-27865308

Contactpersoon dames 5 t/m 8
Yvonne Zwart
06-11091890

Contactpersoon heren 1 t/m 4
Bart Stobbe
06-11516791

Technische Commissie Jeugd en Mini’s

jeugdtc@avc69.nl
Contactpersonen jeugd en mini’s
Jolanda van der Meer
06-20679609

Ellen Ybema
06-29216910

Jeugdactiviteiten commissie

jeugdcommissie@avc69.nl

Sterre Popma
06-12551305

Ramina Kneefel
06-47478889

Toernooicommissie

toernooicommissie@avc69.nl
Mirjam Blaakmeer
0566-651931

Janet Boersma
0566-651385

Tamara Ziengs
0566-650470

Astrid Soolsma

Sponsorteam

sponsorteam@avc69.nl

Mettje Dam
06-29442263

Teo Welles
06-51690869

Niels Stobbe
06-30816011

Jolanda van der Meer
06-20679609

Raymond Kuik
06-53469568

Antje Kneefel
06-23650766

Stratenvolleybal

stratenvolleybal@avc69.nl
Ellen Ybema
06-29216910

Karin Hof
0566-651943

Jantsje Stobbe
0566-651107

Jolanda van der Meer
06-20679609

Laura Zoetendal

Coördinatie scheidsrechters

scheidsrechters@avc69.nl
Jiska Blaakmeer
06-28323687

Overige

Invallers
Jantsje Stobbe
06-23097187

Zaalwacht
Jiska Blaakmeer
06-28323687

Materiaal
vacant

Sport overdag
Anne Sybesma
0566-651519
a.sijbesma2@chello.nl

© Copyright 2019 - AVC '69 - Akkrumer Volleybal Club 1969